1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
Trendlerdeki Yazı

The Sound of Magic 2. Sezon ne zaman? Oyuncuları, Konusu…

The Sound of Magic 2. Sezon ne zaman? Oyuncuları, Konusu…
+ - 0

The Sound of Magic 2. Sezon ne zaman yayınlanacak? The Sound of Magic 2. Sezon ne zaman gelecek? The Sound of Magic 2. Sezon onay aldı mı? The Sound of Magic 2. Sezon ne zaman? The Sound of Magic Oyuncuları, The Sound of Magic konusu ve imdb puanı, dizi hakkında bilgiler…

6 Mayıs 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Güney Kore orijinal dizisinin yönetmenliğini Kim Seong-yoon üstlenirken, senaryosunu Kim Min Jeong kaleme aldı. Ha Il-kwon‘in Annarasumanara adlı eserinden diziye uyarlanan yapım Netflix Türkiye tarafında oldukça ilgi gördü. Ülkemizde Kore yapımlarına duyulan ilgiden dolayı popülerliği kısa sürede alan ve Türkiye’ de Top listesinde 5. sıraya yerleşen dizinin oyuncu kadrosunda Ji Chang-wook, Nam Da-reum, Choi Sung-eun, Hwang In-youp, Yoo Jae-myung ve Lee Sang-hwa gibi isimler yer alıyor.

Toplam 6 bölümden oluşan dizi, romantik, müzikal ve fantastik türlerinde yer alıyor. Ortalama olarak bölümler 60-70 dakika sürüyor. Bir çırpıda diziyi bitirenler olarak The Sound of Magic 2. sezon ne zaman gelecek haberlerini araştırmaya başladık bile.

the sound of magic 2. sezon ne zaman

The Sound of Magic Oyuncu Kadrosu

Ji Chang-wook – Lee Eul
Nam Da-reum – young Lee Eul
Choi Sung-eun – Yoon Ah-yi
Hwang In-youp – Na Il-deung
Yoo Jae-myung – Na Il-deung’s father
Lee Sang-hwa
Hong Seo-hee – Young Ji-soo

The Sound of Magic Konusu

Terk edilmiş bir lunaparkta yaşayan bir sihirbaz, hayatın acımasız gerçekleri altında ezilen genç bir kızın yaşadığı sorunları ortadan kaldırır ve ona umut ışığı olur. Ri-eul, Yoon Ah-yi’nin sessiz yardım çığlığına cevap vererek onun zor bir anında aniden belirince Yoon Ah-yi onun gerçekten bir sihirbaz olup olmadığını düşünür. Ri-eul’un sırlarını ifşa etmeye kararlı olan Baek Ha-na, kamerayla lunaparka girer ve içeride Ah-yi’yi yakalar. Na Il-deung, Ah-yi’yi birlikte ders çalışmaya davet eder. Il-deung ve Ah-yi birbirlerinin hayatlarını kolaylaştırmak için bir anlaşma yapar. Ri-eul’dan şüphelenen Il-deung, Ah-yi’yi sihir derslerinde gizlice takip eder. Il-deung hayatını sorgulamaya başlar. Ha-na, Ri-eul’un odasındaki gizli kamerada şoke edici görüntüler bulur. Ah-yi, gelecekten teselli bulur. Peki ya The Sound of Magic 2. sezon ne zaman?

The Sound of Magic 2. sezon ne zaman?

Netflix top 10 listesinde 7. sıradaki yerini alan Güney Kore yapımı The Sound of Magic dizisi ilk izlenme istatistikleri oldukça iyi gözüküyor. Dizinin yayınlanmasının üzerinden çok kısa zaman geçmiş olmasına rağmen Netflix Top 10 listesine girmeyi başaran dizinin 2. sezonun gelmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Netflix‘ in kısa sürede 2. sezon için onay vermesi ile çekimlerin başlayacağı tahmin ediliyor. Yeni sezon onayı ile birlikte çekimler başladığında tahmini olarak 2023 yılının son çeyreğinde yayınlanacağını düşünüyoruz. Yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

The Sound of Magic Fragmanı

Yorum Yap