1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film

Güneşin Karanlığında 2. Sezon Gelecek mi? Ne zaman?

Güneşin Karanlığında 2. Sezon Gelecek mi? Ne zaman?
+ - 0

Güneşin Karanlığında 2. Sezon Gelecek mi? Güneşin Karanlığında 2. Sezon Ne zaman? Güneşin Karanlığında 2. Sezon yayınlandı mı? Güneşin Karanlığında dizi konusu, Güneşin Karanlığında oyuncu kadrosu, Güneşin Karanlığında imdb puanı…

13 Mayıs 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinal dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizi suç, dram ve gizem türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini David Grossman, Alonso Alvarez, Bill D’Elia, Erin Feeley ve Liz Friedlander üstlenirken, senaryosunu Michael Connelly, Ted Humphrey ve ünlü Amerikalı yapımcı David E. Kelley kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Becki Newton, Angus Sampson, Jazz Raycole, Christopher Gorham, Ntare Guma Mbaho Mwine ve Michael Graziadei gibi isimler yer alırken dizinin bölümleri ortalama 45 dakikadan oluşuyor. Amerika’nın Los Angeles kentinde çekilen dizinin orijinal adı: The Lincoln Lawyer. Güneşin Karanlığında 2. Sezon Gelecek mi?

Güneşin Karanlığında 2. Sezon Gelecek mi

Güneşin Karanlığında Dizisi Konusu

Bir kaza sonrası gözden düşen Los Angeleslı yetenekli avukat Mickey Haller, aldığı cinayet davasıyla kendiyle özdeşleşen Lincoln’ünde kariyerine yeni bir başlangıç yapar. Sonunda işler savunma avukatı Mickey Haller’ı arıyor. Haller, iki yıllık yanlış dönüşün ardından mahkeme salonuna geri döndü. Hollywood avukatı Jerry Vincent öldürüldüğünde, Haller şimdiye kadarki en büyük davasını devralır: karısını ve sevgilisini öldürmekle suçlanan tanınmış bir stüdyo yöneticisi olan Walter Elliott’un savunması. Ancak Haller, kendisini büyük olaya sürükleyebilecek davaya hazırlanırken, bir sonraki adımda Vincent’ın katilinin onun için gelebileceğini öğrenir. Harry Bosch’a girin. Vincent’ın katilini bulmaya kararlı, Haller’ı yem olarak kullanmaya karşı değil. Ancak tehlike arttıkça ve riskler arttıkça, bu iki yalnız, tek seçeneklerinin birlikte çalışmak olduğunu fark eder. Peki ya Güneşin Karanlığında 2. Sezon Gelecek mi?

Güneşin Karanlığında Oyuncu Kadrosu

Manuel Garcia-Rulfo – Mickey Haller
Neve Campbell – Maggie
Becki Newton
Angus Sampson
Jazz Raycole – Izzy Letts
Christopher Gorham – Trevor
Ntare Guma Mbaho Mwine Raymond Griggs
Michael Graziadei – Jeff Golantz
Lamont Thompson – James Stanton
Jamie McShane – Lee Lankford
Krista Warner – Hayley Haller

Güneşin Karanlığında 2. Sezon Gelecek mi? Ne zaman?

Dizinin yayınlanma tarihi henüz bu bilgi için erken olsa da Netflix ilk izlenme istatistiklerine göre 2. sezon çekimleri için onay verecek. Beklenilen ilgiyi göremeyen dizi Netflix‘ in diğer dizilerine göre oldukça kötü sonuçlara sahip. Yine de Netflix‘ in sürpriz yapıp 2. sezon onayını verebilir. 2. Sezon onay alması halinde Güneşin Karanlığında 2. Sezon Gelecek mi? sorusunun cevabını almış olacağız. Dizinin onay alması halinde 2023 yılı son çeyreğinde gelmesi bekleniyor.

Yorum Yap