1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film
Trendlerdeki Yazı

Erşan Kuneri 2. Sezon Gelecek mi? Ne zaman?

Erşan Kuneri 2. Sezon Gelecek mi? Ne zaman?
+ - 0

Erşan Kuneri 2. Sezon gelecek mi, Erşan Kuneri 2. Sezon ne zaman? Erşan Kuneri yayınlandı mı? Erşan Kuneri film mi dizi mi? Erşan Kuneri Cem Yılmaz 2. sezon, Erşan Kuneri Netflix Oyuncuları ve konusu…

Ünlü komedyen Cem Yılmaz uzun süredir protestoları nedeniyle sinema sektörüne ara vermişti. Son filmini Netflix platformundan sevenleriyle buluşturan Cem Yılmaz yeni projesiyle 13 Mayıs 2022 tarihinde yine Netflix üzerinden sevenleriyle buluştu. Daha önce dizi çekimine rastlamadığımız ünlü isim yine farklı bir projeyle karşımıza çıkıyor. İki film tek bilet projesiyle farklılık yaratan ve ülkemizde bilim kurgu denildiğinde akla gelen Cem Yılmaz’ dan yine bir ilk geliyor. Netflix üzerinden 8 bölümlük dizi yayınlayan yapımcı ve komedyen aslında her bölüm için farklı bir film izlettirecek. G.O.R.A. efsanesiyle karşımıza çıkan film sektörünün öncüsü olan Erşan Kuneri karakteriyle 7 farklı bölüm ve 7 farklı filmi konu alan ünlü isim izleyenleri yine güldürmeyi hedefliyor. Asıl merak edilen soru Erşan Kuneri 2. sezon gelecek mi?

Erşan Kuneri 2. Sezon Gelecek mi

İstisnasız en iyi projesi diyebildiğimiz G.O.R.A. yapımı daha sonra A.R.O.G. ile devam etmiş seneler sonra ise Arif ve 216 olarak karşımıza çıkmıştı. Bilim kurgu alanında ülkemizde ki tartışmasız en iyi ve tek yapımlar olan üç filmde de ara ara karşımıza çıkan ama son film olan Arif ve 216‘ da ilerleyen zamanlarda karşımıza çıkacağının sinyalleri verilen Erşan Kuneri karakteri yepyeni 8 filmiyle ekranlara dönmüş oluyor.

Erşan Kuneri Dizi Konusu

Cem Yılmaz’ın efsane filmi GORA’ da herkesin dikkatini çeken Erşan Kuneri karakteri üzerine olacak. Son olarak Arif V 216’da da yer verdiği karakter üzerine tasarlanan proje, Cem Yılmaz’ın yaptığı açıklamalara göre 1975-1978 arası Türkiye’nin sex filmleri furyasının son dönemlerinde Kuneri’nin yaşadıkları ve hayatının nasıl değiştiği işlenecek. 60’larda ülkenin en ünlü disjokeyi olan 80’lerde ise yabancı sigara bulundurmak suçundan tutuklanan Erşan Kuneri karakterinin ilginç bir dönemini daha izleyeceğimizden neredeyse eminiz. Erşan Kuneri 2. sezon gelecek mi? Yazının devamında…

Erşan Kuneri Oyuncuları ve Konusu

Erşan Kuneri Dizisi Oyuncuları

Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz ve daha önceki filmlerden tanıdığımız birçok isim ile birlikte birçok ünlü isim karşımıza çıkacak.

Erşan Kuneri 2. Sezon gelecek mi?

Bunu söylemek her ne kadar zor olsa da Netflix politikaları konu Cem Yılmaz olduğunda suya düşüyor. Cem Yılmaz devam serisi konusunda çok hızlı davranmasa da Erşan Kuneri dizi aynı zamanda filminin 2. sezon için devamının geleceğini maalesef ki düşünmüyoruz. Ama seneler sonra bile G.O.R.A. filminin devamını çıkararak sevenlerini şaşırtabilen ünlü isim bir anlık sürpriz ile 2. sezonu çekme kararı alabilir. Şu an bir şeyler söylemek için erken olsa da film yani dizi hakkında yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap