İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi&Film

Business Proposal 2. Sezon ne zaman? Oyuncuları ve Konusu…

Business Proposal 2. Sezon ne zaman? Oyuncuları ve Konusu…
+ - 0

Business Proposal 2. Sezon ne zaman, Business Proposal 2. Sezon 2. sezon gelecek mi? Business Proposal 2. Sezon yayınlandı mı? Business Proposal oyuncu kadrosu, Business Proposal konusu, Business Proposal imdb puanı ve dizi hakkında bilgiler…

Business Proposal forbes dünya genelinde Top 10 listesine girmeyi başaran Güney Kore yapımı Netflix dizisidir. Dünya genelinde oldukça popüler olan dizi 22 Şubat 2022 tarihinde 12 bölümlük serüvenine başladı. Tüm bölümlerin yayınlanmasıyla ilk sezonunu bitiren Business Proposal 2. sezon ne zaman? sorusunu akıllara getirdi. Dizi komedi, romantik ve dram türünde yer alıyor. Yönetmenliğini Park Seon Ho üstlenirken, senaryosunu Han Sul Hee ve Hong Bo Hee kaleme alırken dizi oyuncuları arasında Kim Jae Wook, Krystal, Ha Joon, Yoo In Young, Jo In, Yoon San Ha ve Lee Ji Min gibi isimler yer alıyor.

Haftanın iki günü yayınlanan dizi Mydramalist‘te 8,8′lik puana sahip oldu. Bölümlerinin süresi ise 60 dakikadır. SBS ve ardından Netflix tarafından yayınlanan dizi Office Blind Date adı ile de biliniyor.

Business Proposal Dizisi Konusu

Shin Ha Ri bekar bir kadındır ve bir şirkette çalışmaktadır. Uzun süredir aşık olduğu bir erkek arkadaşı vardır ama onun bir sevgilisi olduğunu öğrenir. Shin Ha Ri üzgün hissediyor ve bir chaebol ailesinin kızı olan arkadaşı Jin Young Seo ile tanışmaya karar veriyor. Jin Young Seo daha sonra Shin Ha Ri’den kör bir randevuda yerini almasını ister ve hatta onun zamanı için biraz para teklif eder. Shin Ha Ri, arkadaşının teklifini kabul eder. Randevusu tarafından reddedilme niyetindeyken Jin Young Seo olarak kör randevuya çıkıyor. Kör randevusunu gördüğünde Shin Ha Ri şaşkına döner. Kör randevusu Kang Tae Mu. Çalıştığı şirketin CEO’su.

business proposal 2. sezon ne zaman

Kang Tae Mu, büyükbabasının kurduğu bir şirketin CEO’sudur. Bir gün, büyükbabası ona, kendisi için ayarladığı yaklaşan bir kör randevu hakkında bilgi verdi. Kang Tae Mu bir işkoliktir ve büyükbabasının onun için kör randevu ayarlamasından rahatsızdır. Artık işinden rahatsız olmamak için, kör bir randevuda tanıştığı bir sonraki kadınla evlenmeye karar verir. O kadın Shin Ha Ri ama Jin Young Seo gibi davranıyor.

Ertesi gün, Shin Ha Ri, Kang Tae Mu’dan bir telefon alır. Onunla evlenmesini ister.

Business Proposal Oyuncu Kadrosu

Ahn Hyo Seop – Kang Tae Mu
Kim Se Jeong – Shin Ha Ri
Kim Min Gue – Cha Sung Hoon
Seol In Ah – Jin Young Seo
Lee Deok Hwa – Kang Da Goo
Choi Byung Chan – Shin Ha Min
Jung Young Joo – Han Mi Mo
Kim Kwang Gyu – Shin Joong Hae
Kim Hyun Sook – Yeo Eui Ju
Im Ki Hong – Gye Bin / Kevin

Business Proposal 2. Sezon ne zaman? Gelecek mi?

Dünya genelinde popüler olan ve ödüller alan dizi ilk sezon olarak planlanmış olsa da elde ettiği istatistikler ve başarı oranları dizinin 2. sezonu hakkında olumlu haberler vermeye yönelik ilerliyor. Netflix’ in bazı dizilerde uyguladığı bölümlerin gün gün paylaşıldığı diziler arasında yer alan Business Proposal dizisi 12 bölümlük ilk sezonunu sonlandırdı. Dizi severler 2. sezon için heyecanlı bir bekleyişe geçti bile. 2. sezonun onay alması halinde 2023 Şubat ayında yeni sezonun gelmesi bekleniyor.

Yorum Yap