İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Araba Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Araba Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları
+ - 0

Araba Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Araba Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları, Kişilerin ulaşımını sağladığı pek çok toplu taşıt aracı hizmet vermektedir. Ancak çoğu zaman kişiler kendilerine ait, diledikleri gibi kullanabilecekleri bir araçları olsun ister, gezerken gönlüne göre gezebilmek saati ya da kalabalıklık durumunu kafaya takmak istemez. Ancak bu istekleri maddi durumlarının el vermemesinden dolayı maalesef ki askıya alınmaktadır.

Bu durumda olan kişiler için bankalar araba kredisi adı altında müşterilerine son derece faydalı destekler vermektedir. Araba almak isteyip elinde bir miktar nakit parası olan ve üstünü tamamlayacak durumu olmayan vatandaşlar bankalardan araba kredisi başvurusu yapabilirler. Maddi imkanları el vermeyen kişilerin alabileceği araba kredileri pek çok kişinin hayallerini gerçekleştirmek için bir olanaktır. Bu olanakları sizler için sağlayan pek çok banka vardır. Araba kredisi veren bankalar ve faiz oranları sizler için önemlidir.

Araba Kredisi Veren Bankalar, Araba Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Akbank, Anadolu Bank, Albaraka, Bank Asya, Burgan Bank, BankPozitif, DenizBank, Fibabanka, Finansbank, HSBC, TekstilBank, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Odeabank, ŞekerBank, Türkiye Finans, VakıfBank, YapıKredi ve Ziraat Bankası sizlere araba kredisi vererek hayallerinize kavuşma imkanı sağlayan bankalardır. Bu bankalara başvurarak alacağınız kredilerle dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

Araba kredisi veren bankalar ve faiz oranları konusu oldukça önemlidir. Faiz oranlarının ne derecede olduğunu bilmeniz hayallerinizi gerçekleştireceğiniz süreçte en önemli durumdur. Yapacağınız ödemelerin planını yapmak sizin için faydalı olacaktır. Faiz oranları durumuna bakıldığında 19 Ağustos 2016 tarihinden itibaren 48 ay vadede en düşük araba kredisi oranı % 1,27’dir. Bu oranda en düşük araba kredisi maliyet oranı ise % 1,54’tür. Bu oranlara göre 10 bin TL taşıt kredisi kullanılırsa aylık 297 TL taksit ile 48 ayın sonunda toplam 14.243 TL ödenmektedir.

Araba kredisi veren bankalar ve faiz oranları bilindikten sonra alınan krediler daha sağlıklı olacaktır. Hayallerinize giden yolda faiz oranlarına dikkat etmeniz ödeme zorluğu yaşamamanız için en önemli etkenlerden biridir.

Yorum Yap